Satış Sonrası Hizmetler

  • Alemfiyat.com web sitesi üzerinden aldığım ürünü beğenmedim/memnun kalmadım. İade prosedürü nedir?

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun çerçevesinde, sitemizden aldığınız ürünleri 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürün kutusunun, aksesuarlarının ve ürünün aldığınız şekliyle korunması gerekir.

Eğer aldığınız üründen memnun kalmadıysanız veya çeşitli bir sebeple iade etmek istiyorsanız, İletişim sayfasındaki kanallardan bize ulaşarak, sipariş numaranız ile birlikte iade etmek istediğiniz ürün hakkında bilgileri Alemfiyat Destek birimine iletin. Arkadaşlarımız sizi gerekli şekilde bilgilendirecek ve yapılacak işlemler konusunda yönlendirecektir.

  •  Alemfiyat.com web sitesi üzerinden aldığım ürünün değişimini/iadesini mağazadan yapabilir miyim?

Bütün değişim ve iade işlemleri Alemfiyat Destek Birimi tarafından yürütülür, eğer işlemi kargo yerine mağazadan yapmak isterseniz, stok durumunun uygunluğuna göre arkadaşlarımız gerekli bilgiyi verecek ve süreci organize edeceklerdir.

  • Ürünüm bozuldu, teknik servis için kime başvuracağım?

Alemfiyat.com’da satılan tüm ürünler en az iki sene yetkili dağıtıcı veya üretici firma garantisi altındadır. Ürününüz ile ilgili yaşadığınız tüm teknik arızalarda bu firmalardan garanti dâhilinde destek alabilirsiniz. Güncel yetkili servis ve dağıtıcı bilgileri için lütfen Alemfiyat Destek Birimine ulaşın.

  • Aldığım ürünün yetkili servis veya distribütörünü nasıl öğrenebilirim?

Güncel yetkili servis ve dağıtıcı bilgileri için lütfen Alemfiyat Destek Birimine ulaşın.

  •  Ürünüm kaza sonucu hasar gördü ve garanti dışı, tamir edebilir misiniz?

Elektronik ürünlerde tamir işlemleri ürünün genel dayanıklılığını düşürdüğünden, hasarlı bölümlerin yedek parça ile değiştirilmesi genelde tercih edilir. Alemfiyat.com’da yedek parça stokumuz olmadığı için bu tarz bir tamir hizmeti vermemekteyiz.